Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija

Labas mokykla, sveiki sugrįžę draugai ir mokytojai!

 

   Panevėžio ,,Saulėtekio” progimnazijoje balandžio 28-ąją įvyko konkursas „Poetry Competition 2016”. Tai  jau trečioji ir, tikėtina, tapsianti gražia tradicija Panevėžio mokyklų trečių klasių mokinių eilėraščių anglų kalba deklamavimo šventė. Renginį inicijavo ,,Saulėtekio” anglų kalbos mokytojos R. Ražanskienė ir R. Beinartaitė.

   29 mokiniai ir jiems padėjusios pasiruošti mokytojos iš 14-os Panevėžio mokyklų su jauduliu rinkosi į pavasarinę poezijos šventę. Ji iškilmingai prasidėjo dainavimo grupės „Sol La Si“ (vadovė - muzikos mokytoja metodininkė V. Skukauskienė) atliekamu „Saulėtekio” progimnazijos himnu ir žaismingomis dainomis. Po mokyklos direktoriaus A. Gedeikio tartų sveikinimo žodžių vertinimo komisijos pirmininkė Radviliškio Lizdeikos gimnazijos anglų kalbos mokytoja metodininkė R. Remeikienė paskelbė konkurso pradžią ir vienas po kito pasirodė mažieji skaitovai, sužavėję žiūrovus savo nuoširdumu, artistiškumu ir originalumu.

   Trečiokai nudžiugino puikia scenine laikysena, deklamavimo įtaigumu, taisyklinga tartimi. Vertinimo komisijos pirmininkė ir narės  E. Jurkonienė, Panevėžio 5-os gimnazijos vyresnioji mokytoja, bei G. Dargužytė, Panevėžio Vytauto Žemkalnio gimnazijos vyresnioji mokytoja, pasirodymus vertino pagal nuostatuose skelbiamus vertinimo kriterijus ir sutartą slaptumo principą. Komisijai tikrai nebuvo lengva išrinkti geriausius. Po ilgų svarstymų nuspręsta, jog I vietos labiausiai vertos „Saulėtekio” progimnazijos mokinės Ugnė Lukoševičiūtė ir Toma Bespalovaitė, kurias parengė mokytoja R. Ražanskienė.  II vieta atiteko trims gražiai pasirodžiusiems trečiokams: L. Povilionytei iš „Ąžuolo“ progimnazijos (parengė mokytoja R. Guokienė), M. Strazdaitei iš „Šaltinio“ progimnazijos (parengė mokytoja R. Žiūkienė) ir D. Didžiakiui, iš ,,Saulėtekio” progimnazijos (parengė mokytoja  R. Medeckienė). III vietas komisija paskyrė „Aušros” progimnazijos  trečiokei M. Sekmokaitei, kurią konkursui parengė mokytoja J. Jablonskytė, mokytojos J. Antipirovičienės parengtai D. Šiaučiulytei iš  pradinės mokyklos  ir Marijui Budreikai, A. Lipnūno progimnazijos trečiokui, kurį parengė mokytoja V. Kielienė. Skaitovų laukė ir penkios nominacijos. Žiūrovų simpatijų prizą pelnė saulėtekietės U. Lukoševičiūtė ir T. Bespalovaitė, nuotaikingai padeklamavusios eilėraštį apie kačiukus. Artistiškiausios skaitovės nominaciją pelnė mokytojos J. Jablonskytės parengta V. Vaitkevičiūtė iš „Aušros“ progimnazijos.  Viešnia iš „Ąžuolo“ progimnazijos E. Kalibartaitė, parengta mokytojos V..Kriunienės,..pripažinta originaliausia skaitove.  Linksmiausio skaitovo nominacija įteikta D. Didžiakiui, „Saulėtekio“ progimnazijos trečiokui. Senvagės progimnazistė  R. Kundrotaitė, parengta mokytojos R. Račkauskienės, pelnė  nominaciją už geriausiai sukurtą sceninį įvaizdį.

   Dalyviai džiaugėsi diplomais, padėkos raštais ir rėmėjų – knygyno ,,Litterula”, anglų k. mokymo priemonių leidyklos ,,Express Publishing” ir komisijos pirmininkės įsteigtomis atminimo dovanėlėmis. Šventė ir mokytojams, ir mokiniams padovanojo gerą nuotaiką. Konkursas mažiesiems skaitovams buvo puiki proga tobulinti ir kaupti sceninę patirtį.

R. Beinartaitė, R. Ražanskienė

 

Copyright © 2020 Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija Rights Reserved.