Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija

Labas mokykla, sveiki sugrįžę draugai ir mokytojai!

 

   Birželio 1 dieną 8a klasė savo mylimai mokyklai padovanojo gražią dovaną – Drakono valčių festivalio aukso taurę.
   Jau trečią kartą susibūrusi komanda (20 irkluotojų ir vairininkas) po intensyvių treniruočių bandė įrodyti, kad yra verta didžiausio apdovanojimo. Pernai rudenį ši atkaklių mokinių klasė buvo per plauką nuo geriausiųjų vardo. Užėmę antrą vietą mieste saulėtekiečiai įvertino savo galimybes ir davė žodį iš kitų varžybų be aukso negrįžti. Kaip tarė, taip ir padarė. Buvo gražu žiūrėti, kaip aštuntokai treniruojasi, kaip atkakliai siekia užsibrėžto tikslo, kaip įvertina savo klaidas ir jų iš mokosi.
   Varžybose dalyvavo trijų skirtingo amžiaus grupių komandos, mūsiškiai, žaismingai pasivadinę “Upių menkėmis”, rungėsi su aštuoniomis iš jų. Beje, į finalą mūsiškiai buvo patekę su geriausiu rezultatu, pralenkdami net suaugusiuosius. Varžybos buvo labai atkaklios. Irkluotojų nepagailėjo ir saulė – pasitaikė kaitri diena. Tačiau mūsiškiai su visais iššūkiais puikiai susidorojo. Paskutinėje rungtyje „Saulėtekio” komandai lygių nebuvo. Tai pripažino ir teisėjai, ir žiūrovai, ir varžovai. Atkaklus triūsas buvo apvainikuotas pergalės laurais.
   Varžybų akimirkos dar ilgai išliks atmintyje, nes pamatėme ne tik geriausius sportinius pasiekimus, darnų bendradarbiavimą, bet ir 8a mokinių bičiulystę, vienas kito palaikymą ir mokėjimą be pasipuikavimo džiaugtis pergale. Į mokyklą vaikai grįžo pasipuošę aukso medaliais ir įspūdinga taure, kurią, išreikšdami pagarbą savo progimnazijai, įteikė „Saulėtekio” direktoriui.

 

Copyright © 2020 Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija Rights Reserved.