Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija

Labas mokykla, sveiki sugrįžę draugai ir mokytojai!

„SAULĖTEKIS”  II vietos nugalėtojai

   Lapkričio 19 d. Linijinių šokių kolektyvas „SAULĖTEKIS” dalyvavo Linijinių solo, kantri šokių porų ir šokių komandų Pasaulio reitingų čempionate UCWDC „LITHUANIAN OPEN 2016”. Antrąjį sezoną kolektyve šokančios progimnazijos mokinių mamos ir mūsų mokyklą palaikančios šokėjos pasiryžo parodyti, ką moka. Renginys vyko Trakuose, Trasalis resort & Spa konferencijų salėje „Galvė”.
   Čempionato metu kolektyvas šoko du privalomus ir vieną parodomąjį šokį. Absoliuti vieta buvo skiriama pagal visų trijų šokių užimtų vietų sumą finale. Proteam Starter kategorijoje kolektyvas varžėsi su 11 komandų. Pasaulio linijinių šokių čempionams - komisijos nariams Kathi Bittner (USA); Audrey Gendre, Jeremie Tridon (France); Louisvan Hattem (Netherlands); Ann Cunningham (Ireland) susumavus visus rezultatus paaiškėjo, kad linijinių šokių kolektyvo „SAULĖTEKIS” šokėjos tapo II vietos nugalėtojomis.
   Džiaugiamės savo pasiekimais, o ypač proga pasidalinti patirtimi, pabūti ir pabendrauti su pasaulinio lygio linijinių šokių žvaigždėmis, komandomis ir jų vadovais.

Linijinių šokių kolektyvo „SAULĖTEKIS” vadovė šokio mokytoja Agnė Šidlauskaitė

Akimirkos iš čempionato:

 

Copyright © 2021 Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija Rights Reserved.