logotipasProjekto "Green Europe" pirmasis etapas

   Erasmus+ projekte “Green Europe“ dalyvaujančios mokyklos iš Latvijos, Lenkijos, Slovėnijos, Italijos ir Lietuvos (Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazijos) jau baigė atlikti numatytas veiklas ruošiantis vizitui į Italiją. Vasario 27-kovo 3 dienomis šių mokyklų atstovai – po 4 mokinius ir 2 mokytojus – susitiks Italijos mokykloje.

   Mūsų mokyklos mokiniai aktyviai įsijungė į skelbtas veiklas: visi 5-8 klasių mokiniai, norintys dalyvauti projekte, rašė motyvacinį laišką bei dalyvavo kūrybiniuose konkursuose. Dailės pamokose 5-8 klasių mokiniai, konsultuojami dailės mokytojų Danutės Kalendienės ir Vitalijos Balčiūnienės, kūrė projekto “Green Europe” logotipą. Geriausiais logotipais pripažinti Simono Melaikos (8a kl.), Rasos Vepštaitės (8b kl.), Ievos Pečiulytės (6c kl.) ir Kosto Balčiūno (6b kl.) sukurti darbai.
   Anglų kalbos pamokose 5-8 klasių mokiniai, konsultuojami savo anglų kalbos mokytojų Ramunės Ražanskienės, Živilės Bogušienės, Editos Šukienės, Zinos Girdvainienės, Svetlanos Dambrauskienės ir Reginos Beinartaitės, kūrė ir iliustravo savo angliškus eilėraščius bei istorijas tema „Kalėdų stebuklas“. Įdomiausius, gražiausius ir angliškai taisyklingiausius kalėdinius kūrinius sukūrė Indrė Padvilikytė (8a kl.), Austyna Miežinytė (6b kl.), Miglė Bukauskaitė (8a kl.), Edvardas Ražanskas (7b kl.), Deimantas Blažys (5a kl.), Tomas Neimontas (8b kl.), Saulė Turleckaitė (8c kl.), Ugnė Valatkevičiūtė (5b kl.), Ieva Pečiulytė(6c kl.), Gabija Janutytė (6a kl.), Kristijonas Žemaitis (8c kl.), Deimantė Šeibokaitė (7c kl.), Kristupas Kupčinskas (6a kl.), Austėja Lazickaitė (6a kl.), Simonas Melaika (8a kl.) ir Augustė Melaikaitė (8a kl.).
   8 klasių mokiniai, konsultuodamiesi su informacinių technologijų mokytoja Daiva Jukniene ir anglų k. mokytoja Regina Beinartaite, paruošė pristatymus anglų kalba ,,Lietuvos švietimo sistema“. Puikius mūsų šalies švietimo sistemos pristatymus sukūrė Simonas Melaika (8a kl.) ir Augustė Melaikaitė (8a kl.).
   7 klasių mokiniai konkuravo kurdami net du pristatymus anglų kalba – „Mokyklos pristatymas“ ir „Gražiausi Lietuvos gamtos kampeliai“. Rengdami mūsų progimnazijos pristatymą septintokai konsultavosi su informacinių technologijų mokytoja Aukse Stasiškiene ir anglų k. mokytoja Regina Beinartaite. Kartu dirbdami mokyklos pristatymą sukūrė Augustas Horban (7c kl.), Goda Mickevičiūtė (7b kl.) ir Austėja Jurevičiūtė (7b kl.).
   Konsultuojami geografijos mokytojo Svajūno Gaigalo ir anglų k. mokytojos Reginos Beinartaitės geriausiai vertinimo kriterijus atitinkantį pristatymą „Gražiausi Lietuvos gamtos kampeliai“ parengė Austėja Jurevičiūtė (7b kl.) ir Goda Mickevičiūtė (7b kl.).
   Mokiniai, aktyviausiai įsijungę į įvairias veiklas bei sukūrę geriausius pristatymus, atrinkti atstovauti mūsų mokyklai. Jie, nuvykę į pirmąjį projekte dalyvaujančių mokyklų atstovų susitikimą Italijoje, pateiks šiuos pristatymus:
• Simonas Melaika (8a kl.) –„Lietuvos švietimo sistema“;
• Austėja Jurevičiūtė ir Goda Mickevičiūtė (7b kl.) –„Gražiausi Lietuvos gamtos kampeliai“;
• Augustas Horban (7c kl.), Goda Mickevičiūtė ir Austėja Jurevičiūtė (7b kl.) –„Mokyklos pristatymas“.
Mokinius lydės anglų k. mokytojos Ramunė Ražanskienė ir Regina Beinartaitė.


Projekto koordinatorė mokykloje anglų k. mokytoja metodininkė Regina Beinartaitė