Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija

Labas mokykla, sveiki sugrįžę draugai ir mokytojai!

Ketveri šventiniai metai

   

   Ketveri Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo metai simbolizuoja valstybės gimimo laikotarpį nuo 1917 m. Vilniaus konferencijos iki 1920 m. gegužės 15 d. Steigiamojo Seimo sušaukimo. Tai laikotarpis, per kurį Lietuva buvo kuriama mūsų visų rankomis.
   Šiai progai paminėti ateinančius ketverius metus vyks socialinės iniciatyvos ir įvairūs renginiai – tam, kad būtume vieningi ir toliau kurtume savo šalį tokią, kokios norime.
   Tikėjome Nepriklausomybe prieš šimtą metų, tikime ja ir dabar.
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimui didelis dėmesys skiriamas ir mūsų progimnazijoje.
   Vasario 15 d. visi mokiniai ir mokytojai nuotaikingai minėjo Vasario 16-ąją - Lietuvos valstybės Nepriklausomybės dieną. Pradinių klasių mokiniai savo šokį, eiles, dainą skyrė Lietuvai. 5-6 klasių mokiniai labai išradingai ir nuoširdžiai sveikino savo gimtąją šalį. O 7-8 klasių mokiniai ne tik skyrė sveikinimą, bet ir pademonstravo savo žinias apie Lietuvą, jos Nepriklausomybės kelią ir gimtosios kalbos istoriją viktorinoje ,,Aš tavo aidas, Lietuva“.

   Vasario 16-ąją iškilmingoje Lietuvos Valstybės vėliavos pakėlimo ceremonijoje Panevėžyje dalyvavo progimnazijos mokinės Deimantė Žižniauskaitė, Saida Lipinskaitė, Akvilė Sudvojūtė ir Goda Mickevičiūtė.

stasevicius 1548

   Foto paimta iš www.panevezys.lt

Vasario 21 d. 8c klasės mokiniai organizavo akciją, skirtą Tarptautinei gimtosios kalbos dienai.

 

Lietuvių kalbos mokytoja Asta

Copyright © 2021 Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija Rights Reserved.