Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija

Labas mokykla, sveiki sugrįžę draugai ir mokytojai!

Iš konkurso su pergale


   Kovo 31 d. mokinius vėl sukvietė tradiciniu tapęs Internetinių svetainių kūrimo konkursas, vykęs Panevėžio rajono Velžio gimnazijoje. Į renginį, lydimi mokytojų atvyko mokiniai iš Panevėžio miesto ir rajono, Anykščių, Šiaulių mokyklų. Mūsų mokyklai atstovavo 8c klasės mokinys Nojus Makačiūnas ir 5d klasės mokinė Mija Budrevičiūtė.
   Mokiniams buvo paskelbta tema „Tautinio kostiumo galerija“, nurodytas atlikimo laikas (4 valandos) ir užduoties kriterijai. Konkurso dalyviai turėjo sukurti internetinę svetainę – el. parduotuvę.
   Kol mokiniai uoliai triūsė prie kompiuterių, mokytojai dalijosi gerąja patirtimi renginyje PATIRTIES SKLAIDA „MOKYKIMĖS KITAIP“.
   Pasibaigus užduočių atlikimo laikui, dalyviai pristatė savo sukurtus darbus. Mokiniai buvo pakviesti į stalo futbolo turnyrą, o mokytojai tuo metu vertino darbus. Susumavus rezultatus, mūsų mokinys Nojus Makačiūnas garbingai pelnė I vietą grupėje, dirbusioje su Weebly ir Jimdo įrankiais. Mijai šįkart sėkmė nenusišypsojo, bet ji nenuleidžia rankų ir ateityje dar žada parodyti, ką gali.

 9

IT mokytoja Auksė Stasiškienė

Copyright © 2021 Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija Rights Reserved.