Padėka mokytojams

aciu sauletekio

 

aciu mokytojams

 

Kovo 16-ąją visi ilgai prisiminsime kaip didelių iššūkių pradžią, kai visiškai pasikeitė mūsų visų gyvenimas, įpročiai ir kasdieniniai darbai.

Sakoma, kad kilus audrai vieni stato užtvaras, o kiti - vėjo malūnus. Mokytojai į nuotolinį mokymą pažvelgė kaip į puikią progą tobulėti, kūrybiškai ir drąsiai ieškoti naujų mokymo metodų, nebijoti eksperimentuoti, atrasti.

Norėdami padėkoti savo Mokytojams, mokiniai patys nufilmavo siužetus, o lopšelių-darželių vaikus įamžino mokytojas Mindaugas. Iš atsiųstų siužetų PRC „RoboLabas“ komanda sukūrė filmuką-padėką mokytojams. Prie šios gražios iniciatyvos prisijungė Panevėžio miesto savivaldybės meras Rytis Mykolas Račkauskas, Švietimo, mokslo ir jaunimo reikalų skyriaus vedėjas Dainius Šipelis, tėvai.   

Kasdien kažko išmokstame, kažką gauname, kažką sutinkame. Įvertinkime, branginkime, saugokime ir dėkokime už tai. Pasistiebę virš kasdienybės, tiesiog būkime dėkingi. Dėkingumo galia keičia gyvenimą. Kiekviena diena yra dovana, kiekviena  patirtis - naudinga, o kiekvienas kelias visada kažkur veda.

Panevėžio mokyklų mokiniai ir lopšelių-darželių vaikučiai

nuoširdžiai dėkoja

savo Mokytojams

už kartu išgyventą įtempto laiko patirtį

ir dovanoja filmuką-padėką bei šias jaunos poetės Ugnės Šiugždinytės eiles

Dar ne rytas – tik aušta,

Dar ne saulė – tik spindulys.

Vaikeli, ne taip rašai,

Sunku? Skubi? Matai?

Tiktai suaugę skaubėdami auga…

Palengva prisijaukink  

Žodį,

Išsprūstantį paukštį.

Ir tau išeina…

Taip išeina vieną rytą vaikai