Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija

Labas mokykla, sveiki sugrįžę draugai ir mokytojai!

 „Saulėtekyje“ vėl nušvito „Saulės“

Jau 18-tą kartą įvyko mažųjų, didžiųjų bei skolos „Saulės“ statulėlių įteikimo šventė. Pernai dėl pandemijos šventė neįvyko, todėl šiemet džiaugėmės galimybe įteikti „Saulės“ statulėles labiausiai mokyklai nusipelniusiems mokiniams, mokytojams, mokyklos bendruomenės nariams ir socialiniams partneriams. Šiemet apdovanojimams buvo pateiktos 26 kandidatūros. Komisija, vadovaudamasi vertinimo kriterijais ir kandidatų nuopelnais, išrinko tuos, kurie tikrai nusipelnė „Saulės“ statulėlės. Tai įspūdingos saulės formos ir spalvos stiklo statulėlės, tikri meno  kūriniai, kuriuos pagamino Panevėžio stiklo studija GLASREMIS. Ant statulėlių išgraviruotas mokyklos pavadinimas, logotipas bei įteikimo metai.

Mažąja „Saulės“ statulėle ir diplomu už labai gerą mokymąsi, pilietiškumą, toleranciją, iniciatyvumą, mokyklos vardo garsinimą mieste ir respublikoje buvo apdovanoti: 7a kl. mokinė Emilija S., 8a kl. mokinė Fausta M., 8b kl. mokinė Austėja Z., 8c kl. mokinė Rugilė S., 8b kl. mokinė Trėja S., pradinių klasių mokytoja Diana P., pastatų priežiūros darbininkas Zenonas P. ir buvęs mūsų mokyklos mokinys Tomas R.

Didžiosiomis „Saulės“ statulėlėmis ir diplomu už pozityvią lyderystę bei progimnazijos įvaizdžio kūrimą mieste ir respublikoje, inovatyvius metodinius darbus apdovanota 8c kl. mokinė Ugnė L. ir informacinių technologijų mokytoja Laura K.

Didžiąja „Saulės“ skolos statulėle ir diplomu už viso gyvenimo indėlį, sąžiningą darbą bei aktyvią visuomeninę veiklą buvo apdovanota buvusi pradinių klasių mokytoja Ona Anelė L.

Copyright © 2021 Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija Rights Reserved.