Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija

Labas mokykla, sveiki sugrįžę draugai ir mokytojai!

Virtuali paroda „Užgavėnių kaukė“

   1a, 1b ir 3d klasių mokiniai „Gamtos pažinimo per fotoaparato objektyvą“ būrelio metu piešė, kūrė Užgavėnių kaukes, o jų sukurti darbai buvo nusiųsti į Panevėžio kultūros centro virtualų piešinių konkursą – parodą ,,Užgavėnių kaukė”. Vasario 15 dieną visų piešinių nuotraukos bus įkeltos į Panevėžio bendruomenių rūmų Facebook paskyrą. Dalyviams linkime sėkmės šiame konkurse!

Etnokultūros būrelio dalyviai prisiminė užgavėnių papročius, pasidalijo blynų receptais.Visi stengėsi piešti kuo baisesnes kaukes  ir  išgąsdinti žiemą. Tikime, kad Gavėnas nugalės ne tik Lašininį, bet ir visus virusus...   

 Pradinių klasių mokytojos Diana Petrauskienė ir Violeta Pudrigailienė

Verslumo čempionatas  JA TITAN

Jellow

   „Laikas, praleistas mokykloje, yra nuobodus tik tam, kuris jį tokiu paverčia. Mokyklinis gyvenimas  gali būti pašėlęs ir dinamiškas, jei tik spėji startuoti. Suskubk įsijungti į startavusį didžiausią Lietuvoje moksleivių verslumo čempionatą,“ – štai tokiais žodžiais 7a klasės mokiniai: Ugnė, Mindaugas, Aleksas ir mokytoja Agnė pradėjo savo veiklą kompiuterinėje simuliacijoje. Du kartus per savaitę komanda priima sprendimus, kaip pagerinti kuriamo produkto pardavimą  ir uždirbti bendrovei kuo daugiau virtualių pinigų, kuriuos būtų galima investuoti į  produkto kokybę.
   JA TITAN – tai didžiausias 9 –12 klasių moksleiviams skirtas verslumo čempionatas Lietuvoje, kurio įgyvendinimą remia Lietuvos Junior Achievement strateginis investuotojas Moody’s Lietuvoje. Nors konkursas skirtas gimnazijoje besimokantiems mokiniams, mūsų komanda,  siekdama įveikti keliamus iššūkius,  nenusileidžia vyresniesiems. Čempionate dalyvauja 241 komanda iš skirtingų Lietuvos mokyklų. Galime pasidžiaugti, kad puikiai įveikėme  pirmąjį etapą ir savo divizijoje esame antri. Tęsime kovas kitame etape su geriausiais. Čempionatas vyksta sausio 28 d. – kovo 26 dienomis. Verslumo čempionatą JA TITAN  sudaro trys etapai: TITAN verslo simuliacija, socialinio verslo iššūkis bei finalas, į kurį pateks 16 geriausiai simuliacijoje ir socialinio verslo iššūkyje pasirodžiusių komandų. Į finalinį etapą patekusios komandos turės progą varžytis dėl investicinio fondo bei kitų prizų.

                                                               

Verslumo ugdymo mokytoja Agnė

 

 

Dalyvavome respublikiniame vaikų žodinės ir meninės raiškos projekte

 „SKAITAU, IEŠKAU, KURIU!“ 

Akmenukų pasakos

akmenukai

 

   2c klasės mokiniai dalyvavo Šiaulių miesto lopšelio – darželio „Trys nykštukai“ organizuotame ilgalaikiame respublikiniame vaikų žodinės ir meninės raiškos projekte „Skaitau, ieškau, kuriu!“ Visą lapkričio mėnesį klasėje buvo vykdomos įvairios veiklos: vaikai klausėsi aktoriaus įgarsintas (įrašai iš LRT mediatekos) ir patys skaitė Aido Jurašiaus „Akmenukų pasakas“, jas analizavo atlikdami mokytojos sukurtus teksto suvokimo testus, gamtoje ieškojo akmenuko, jam suteikė pavadinimą, akmenuką fotografavo, susipažino su pasakojimo struktūra, kūrė savo pasaką ir ją analizavo, reflektavo atliktas veiklas, piešė iliustracijas savo sukurtai pasakai. Šio respublikinio projekto rezultatas – išleista net 8-ių dalių virtuali knyga. Mūsų klasės mokinių: Adomo, Agnės, Atėnės, Emilijos, Emilio, Lukos, Matėjos, Nojaus, Tito, Vasario, Viltės darbai pateko į 7-ąją ir 8-ąją knygos dalį. SVEIKINAME! Kviečiame pavartyti virtualią knygą.

Pradinių klasių mokytoja Sandra Macijauskienė

 

7 dalis

https://www.storyjumper.com/book/read/97540216/600f34c70a7bc

8 dalis

https://www.storyjumper.com/book/read/97597346/600fcb2d0c7ce

 

Paroda „Paslaptingas miestas“

   Moksleivių namų dailės terapijos būrelio „Jausmai ir spalvos“  vaikai tapė miestą, kurį gaubia paslaptis. Kiekvienas savaip tą jausmą perteikė spalvomis, gamtos fragmentais. Kai kuriuose  darbuose jaučiama  žymaus olandų tapytojo Vincento van Gogo įtaka.

Mokytoja Vaida Zibaie

 

Copyright © 2021 Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija Rights Reserved.