Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija

Labas mokykla, sveiki sugrįžę draugai ir mokytojai!

Išvyka į Gamtos mokyklą

Mokyklos gamtosauginio komiteto nariai buvo išvykę į Gamtos mokyklą. Ši mokykla yra mūsų progimnazijos socialinis partneris, kuris jau 10 metų vykdo gamtosauginių mokyklų programą. Gamtos mokyklos atstovai supažindino mus su atnaujintu pastatu, jo erdvėmis bei naujomis ekspozicijomis. Visi pasidžiaugėme sutvarkytu pastatu bei gražia aplinka, taip pat aptarėme bendradarbiavimo ateityje perspektyvas.

Integruota pamoka gamtos mokykloje

   Kovo 6 dieną 3 d klasės mokiniai važiavo į gamtos mokyklą. Ten vyko integruota pasaulio pažinimo, lietuvių kalbos ir dailės pamoka ,,Miško gyvūnai“. Mokiniai susipažino su miško gyvūnais, sužinojo kuo jie minta, kaip įrengia savo namus, kaip augina vaikus. Trečiokai apžiūrėjo gyvūnų iškamšų kolekciją, lankėsi mini zoologijos sode. Didelį įspūdį vaikams paliko kalbantis juodasparnis kranklys.
   Trečiaklasiai, grįždami namo, džiūgavo, kad sužinojo daug naujų dalykų apie miško gyvūnus.


Mokytoja Raminta

Mokomės rūšiuoti 

   Vasario 27 - 28 dienomis Gamtosauginis komitetas organizavo pažintines programas 1-2 klasių mokiniams apie rūšiavimą. Supažindinome su rūšiavimo konteineriais, ką į juos derėtų mesti ir ar tai yra naudinga. Mokiniai rungtyniaudami patys skirstė atliekas, taip pat noriai atsakinėjo į pateiktus klausimus. Tikimės, kad mokiniai pasisėme žinių apie atliekų rūšiavimą.

 

Jaunieji tyrėjai savo darbus pristatė miesto konferencijoje „Sveikatos abėcėlė”

   Sausio 17 d. Panevėžio ,,Šaltinio” progimnazijoje 2b, 3b, 3d  klasių mokiniai savo tiriamuosius darbus  „Vitaminai darže“, „Obuolys per dieną sveiką padaro kiekvieną”, ,,Ką turi žinoti apie šokoladą” skaitė ir pristatė Panevėžio miesto ir rajono 1-4 klasių mokinių konferencijoje „Sveikatos abėcėlė“. Mokinius konsultavo pradinių klasių mokytojos: Jūratė Tulauskienė, Diana Petrauskienė ir Raminta Dovydienė.

Pradinių klasių mokytoja  Diana  Petrauskienė

Copyright © 2021 Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija Rights Reserved.