Dalinamės gerumu

arkliukas

  

   TV3 televizijos ir SEB banko organizuojamas paramos projektas „Išsipildymo akcija“ sėkmingai gyvuoja jau nuo 2003 metų. Per akcijos vykdymo metus geros valios žmonės paaukojo daugiau nei 8 milijonus eurų. Už suaukotas lėšas vaikų globos namų auklėtiniai ir likimo nuskriausti vaikai gavo reikalingą gydymą bei būtiniausią pagalbą. Vaikams nupirkti vaistai, atliktos operacijos, nupirkta medicininė įranga, pagerinta buitis ir suteikta papildoma reabilitacija.

   „Išsipildymo akcijos“ dalis – Pyragų diena. Kasmet tradiciškai lapkritį TV3 ragina savo darbovietėje ar mokslo įstaigoje kepti pyragus, juos pardavinėti kolegoms, o surinktas lėšas kviečia paaukoti „Išsipildymo akcijai“.

   2016-11-10 po keturių pamokų „Saulėtekio“ bendruomenės nariai buvo pakviesti dalyvauti penktokų rengiamoje Pyragų dienoje, skirtoje „Išsipildymo akcijai 2016“.

   Pirkdami penktokų iškeptus saldėsius mokiniai, jų tėveliai bei mokytojai ir pasmaguriavo, ir prisidėjo prie likimo nuskriaustų vaikų svajonių išsipildymo. Penktokai nustebino visus ypatingo skonio pyragais. Akcijos metu buvo surinkta 175,88 €. Pinigai pervesti į „Išsipildymo akcijos“ sąskaitą.

                   Dėkojame visiems už dalinimąsi gerumu.

 

IMG_2899.JPG IMG_2903.JPG IMG_2905.JPG

IMG_2922.JPG IMG_2924.JPG IMG_2929.JPG

pyragu diena.jpg