Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija

Labas mokykla, sveiki sugrįžę draugai ir mokytojai!

PANEVĖŽIO „SAULĖTEKIO“ PROGIMNAZIJA PRAVĖRĖ MENO SKRYNIĄ

   Nuo 1992 metų paskutiniąją gegužės savaitę progimnazijoje organizuojama Šokių šventė. Mokyklos pradinukai – šios šventės šeimininkai. Savo sugebėjimais jie džiugina ne tik ugdymo įstaigos administraciją, mokytojus, bet ir tėvelius, senelius ar šiaip išgirdusius muziką ir stabtelėjusius mokyklos kieme praeivius.
  Šiais metais Šokių šventė „Aš praversiu meno skrynią“ jubiliejinė – 25-oji. Jos metu sulaukėme svečių iš Panevėžio „Šaltinio“ ir „Ąžuolo“ progimnazijų, kurias atstovaujantys šokėjai praturtino renginio programą nuotaikingais pasirodymais.
   Šventės vedėjai – Ažuolas Šiukščius, Faustas Gabrilavičius ir Simas Dimgaila persikūnijo į pasakų herojus, kurie, nestokodami dvasinės energijos, savo gebėjimus perteikė vaidybiniais elementais. Muzikos mokytojos Virginija Skukausienė ir Sigita Kamantavičienė paruošė linksmą muzikinę programą. Ją atliko progimnazijos choras „Sol la si“ ir pop choras „Mažieji dainorėliai“.
  Mokyklos kieme susirinkę svečiai garsiais aplodismentais palydėjo mažuosius „Saulėtekio“ šokėjus, kurie atliko net 8 šokio kompozicijas.

Šokio mokytoja Agnė Šidlauskaitė

Copyright © 2021 Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija Rights Reserved.