Konkursas „Dovanokime viltį gyventi“

   Lapkričio 27 dieną mūsų mokykloje vyko konkursas „Dovanokime viltį gyventi“. Tai bendras Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazijos ir Panevėžio krašto donorų asociacijos projektas, skatinantis progimnazijų mokinių neformalųjį švietimą bei neatlygintinos kraujo ir organų donorystės propagavimą. Konkurso rėmėjai –  Panevėžio miesto savivaldybė, Nacionalinė donorų asociacija, Panevėžio krašto donorų asociacija, Panevėžio miesto visuomenės sveikatos biuras. Mūsų mokyklai atstovavo 8a klasės mokiniai, taip pat dalyvavo Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazijos, Rožyno progimnazijos, Panevėžio „Žemynos“ progimnazijos ir „Šaltinio“ progimnazijos mokiniai. Konkurso metu komandų atstovai atsakinėjo į testo klausimus, demonstravo minispektaklius (video) kraujo ar organų donorystės tema, pristatinėjo atliktus namų darbus (plakatus).

Mokytoja Jurgita Dugnienė